Pratico Tavoline Zyre

€239.00
Pratico Tavoline Zyre
Pratico Tavoline Zyre me tre sirtare dhe dy hapesira
Specifikime
Ngjyra E bardhe, gri
Dimensionet 140x150 cm
Lartesia 74 cm
Nevojitet Montim Po
Newsletter Regjistrohuni per te marre te rejat me te fundit nga Brunes!