Cili divan bën për ju? Zbuloni përmasat dhe rehatinë ideale

Cili divan bën për ju? Zbuloni përmasat dhe rehatinë ideale

Shumë prej nesh, pas një dite të gjatë dhe të lodhshme në punë, e

20 VITET E BASHKËJETESËS ME CILËSINË, GJITHÇKA NISI NË VLORË

20 VITET E BASHKËJETESËS ME CILËSINË, GJITHÇKA NISI NË VLORË

Cili është elementi kyç për të kënaqur apo për të surprizuar vazhdimisht dikë? Natyrisht:

Dimer? Plot mundesi per tu stervitur

Dimer? Plot mundesi per tu stervitur

MBAS FESTAVE TE GJITHE JEMI ME SHUME…..NE PESHE Te jesh ne forme ne stinen

Bakri: elementi surprizë në kuzhinat e 2017

Bakri: elementi surprizë në kuzhinat e 2017

Tendencat e vitit 2017 risjellin në vëmendjen tonë një element krejt të veçantë arredimi,

5 ARSYE PSE TË GJITHA RRUGËT TË ÇOJNË NË BRUNES LEZHË

5 ARSYE PSE TË GJITHA RRUGËT TË ÇOJNË NË BRUNES LEZHË

Ka ardhur koha për pllaka të reja por kudo përreth ju ofrojnë të njëjtat

ÇFARË DUHET TË DIMË PARA SE TË ZGJEDHIM PARKETIN IDEAL

ÇFARË DUHET TË DIMË PARA SE TË ZGJEDHIM PARKETIN IDEAL

Tashmë prej vitesh, parketet janë kthyer në një element protagonist, sa i përket dizajnit

SI TË MOBILOJMË SHTËPITË E VOGLA, PA HUMBUR NË HAPËSIRË DHE KOMODITET

SI TË MOBILOJMË SHTËPITË E VOGLA, PA HUMBUR NË HAPËSIRË DHE KOMODITET

Ndonjëherë kushtet na detyrojnë të transferohemi dhe të jetojmë në një shtëpi të re

POLIFORM, FORMAT E HARMONISE ME VETVETEN

POLIFORM, FORMAT E HARMONISE ME VETVETEN

Mobilimi i boshtit ku mbështetet jeta e përditshme dhe kompozimi i hapësirave ku projektohen

AKOMA NUK JENI GATI PËR VJESHTËN?

AKOMA NUK JENI GATI PËR VJESHTËN?

Vjeshta është periudha e ngjyrave të ngrohta, të pasura dhe komode. Nga ngjyra çokollatë

Pranverë – Verë 2017, gjithçka që duhet të dini mbi tendencat e fundit për shtëpinë

Pranverë – Verë 2017, gjithçka që duhet të dini mbi tendencat e fundit për shtëpinë

Kur flasim për tendencat më të fundit, të cilat lidhen me sezonet dhe që

Sekrete dhe keshilla te dizenjuesve ne zgjedhjen e divaneve perfekte per ambjentin tuaj

Sekrete dhe keshilla te dizenjuesve ne zgjedhjen e divaneve perfekte per ambjentin tuaj

Ka ardhur përsëri ai moment I bukur dhe pak stresant ku duhet te ridekoroni

Si të ndërtosh tualetin e ëndrrave? Një guidë ideale për shtëpitë e reja

Si të ndërtosh tualetin e ëndrrave? Një guidë ideale për shtëpitë e reja

Jeni duke ndërtuar shtëpinë tuaj të ëndrrave? Po lini pas banesën tuaj aktuale për

SI TË TRANSFORMONI ZYRËN TUAJ NË NJË AMBJENT MË STIMULUES DHE ENERGJIK

SI TË TRANSFORMONI ZYRËN TUAJ NË NJË AMBJENT MË STIMULUES DHE ENERGJIK

Është e provuar shkencërisht se një ambjent pune i këndshëm stimulon produktivitetin dhe optimizimin

Elegancë, koleksioni minimalist dhe klasik

Elegancë, koleksioni minimalist dhe klasik

Tradita e mermerit dhe moderniteti i efektit 3D në trashësi prej vetëm 6 dhe