Cortina Puf/Tavoline

€300.00
Cortina Puf/Tavoline
Cortina Puf/Tavoline
Specifikime
Ngjyra Taupe, gri
Dimensionet 100x85 cm
Lartesia 27 cm
Funksioni E pershtatshme si puf dhe si tavoline
Struktura Metalike
Nevojitet Montim Jo
Newsletter Regjistrohuni per te marre te rejat me te fundit nga Brunes!