Kategorite

Produkti javes

Njihuni me produktin e javes Vitalio Shower System, sistem i dushit prodhuar nga lideri gjerman #Grohe. Tashme mund ta perfitoni me nje cmim fanstastik prej 320 Euro.
Dizajn i paimitueshëm, cilësi, rezistencë, multifunksionalë, çdo gjë për t’ju përshtatur stilit tuaj të jetesës.
Thuaji lamtumirë ndryshkut të rubinetëve me #Grohe

Blog

Pranverë – Verë 2017, gjithçka që duhet të dini mbi tendencat e fundit për shtëpinë

Pranverë – Verë 2017, gjithçka që duhet të dini mbi tendencat e fundit për shtëpinë

Kur flasim për tendencat më të fundit, të cilat lidhen me sezonet dhe që

ÇFARË DUHET TË DIMË PARA SE TË ZGJEDHIM PARKETIN IDEAL

ÇFARË DUHET TË DIMË PARA SE TË ZGJEDHIM PARKETIN IDEAL

Tashmë prej vitesh, parketet janë kthyer në një element protagonist, sa i përket dizajnit

AKOMA NUK JENI GATI PËR VJESHTËN?

AKOMA NUK JENI GATI PËR VJESHTËN?

Vjeshta është periudha e ngjyrave të ngrohta, të pasura dhe komode. Nga ngjyra çokollatë