Woody Dyshek

€428.00
Woody Dyshek
Woody Dyshek, 180x200 cm
Specifikime
Ngjyra E bardhe
Dimensionet 180x200 cm
Lartesia 21 cm
Materiali Mbulues Pambuk dhe FiberTex, me vetajrosje dhe mbrojtje antibakteriale
Materiali i Mbushjes Fibra hipoalergjike 500gr/m2, shkalle e larte e rregullimit termik
Struktura Sistem Molle Bonnell, 2,4 mm antideformues, mbeshtetje e ekuilibruar dhe fleksibilitet ne kohe
Merr te rejat me te fundit nga BrunesJunior Vendosni e-mail tuaj per te marre te rejat me te fundit nga BrunesJunior